Animalcentrum

Hospitalizácia

Po zákrokoch, ktoré sa vykonávajú v celkovej anestézii, poskytujeme krátkodobú pooperačnú hospitalizáciu pacienta. Pacient po operácii je umiestnený do pooperačného boxu a je pod dohľadom lekára, ktorý kontroluje priebeh prebúdzania. Pacient má zavedenú vnútrožilová kanylu, ktorá umožnuje okamžitý venózny prístup pre aplikáciu liečiv a infúznych roztokov. Pooperačný box je vybavený termoregulačnou podložkou pre vyhrievanie. Domov odchádza pacient až po úplnom prebudení z narkózy (zvyčajne 1-3 hodiny po zákroku) a záverečnej kontrole aktuálneho stavu lekárom.


Ďalším dôvodom krátkodobej či celodennej hospitalizácie je infúzne liečba a injekčné podávanie liekov u pacientov so symptómami hnačky, zvracania, dehydratácie, ktoré sprevádzajú početné infekčné i neinfekčné ochorenia.


Našou špecializáciou je diagnostická jednodňové hospitalizácie mačiek a drobných cicavcov, v ktorej rámci vykonávame diagnostiku infekčných a neinfekčných ochorení, infúzne liečbu, aplikáciu liečiv v injekčnej forme podľa stanovenej diagnózy alebo asistovanej dokrmovanie pacientov trpiacich nechutenstvom.

Copyright © 2020 Animalcentrum
Stránky animalcentrum.sk pre skvalitnenie služieb využívajú cookies. Používaním animalcentrum.sk súhlasíte s používaním týchto cookies.  Akceptovať  Viac informácií